سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دانلود Club Soccer Director 2020 1.0.7 – بازی ورزشی مدیر باشگاه فوتبال اندروید


 

 • دانلود Club Soccer Director 2020 1.0.7 – بازی ورزشی مدیر باشگاه فوتبال اندروید

  Club Soccer Director 2020 یک بازی جذاب مدیریتی است که در آن باید باشگاه ورزشی موردعلاقه خودتان را ساماندهی کنید و آن را برای کسب قهرمانی آماده سازی کنید. این امر مهم به فاکتورهای زیادی نیازمند است و شما به عنوان یک مدیر باید تمام آنها را بلد باشید. شما مسئول این باشگاه هستید و می توانید فلسفه و قلب باشگاه را مطابق خواست خود پرورش دهید. بازی را باید با مدیریت بودجه پیگیری کنید و عوامل لازم را برای ساخت تیمی قدرتمند به هم دیگر مرتبط کنید. شما باید یک استادیوم و یک زمین تمرین داشته باشید و مرکزهای جامعی همچون بدنسازی و آکادمی های پرورش استعداد بسازید. بازی روی سیستم عامل اندروید 5?0 و بالاتر نصب و اجرا می شود.

  Club Soccer Director 2020 1.0.7 Apk

  کاور-Club-Soccer-Director-2020

  Take control of a Real Soccer Club in Club Soccer Director 2020

  This is the game that puts you in charge of the whole club. Create the club the way you want it, set the club philosophy and hire the manager and his team to play the way you want.

  Handle all the player recruitment, dealing with difficult agents and managing the budgets to build a squad capable of achieving the clubs goals.

  Develop a world-class stadium and training ground, develop the academy, fitness center and medical facilities and maximize the commercial revenues with the development of facilities within and outside the stadium.

  WHAT’S NEW
  Fixed – Critical Bugs to the stadium area
  Fixed – Facilities not updating
  Fixed – Incorrect Facilities being shown
  Fixed – Localisation bugs
  Fixed – Korean Language
  Portrait support for Latest 18:9 smartphones
  Red Card frequency
  Injury frequency
  Performance Improvements
  Other bug fixes

  *توجه مهم*

  مدتی است که برخی از برنامه ها و بازی های اندروید با روشی جدیدی تحت عنوان اسپلیت عرضه می شوند. لذا لازم است که به روشی جدید این برنامه ها را نصب کرده و از آنها استفاده کنید.

  – فایل فشرده را دانلود کرده و از حالت فشرده خارج کنید.

  – نرم افزار SAI که درون پکیج دانلود قرار دارد را نصب و اجرا کنید.

  – از طریق نرم افزار SAI پوشه استخراج شده را پیدا کرده و تمامی فایل هایی که وجود دارد را تیک بزنید.

  – با انتخاب گزینه SELECT آخرین مرحله از فرایند نصب را طی کنید و به راحتی از نسخه اصلی و جهانی برنامه ها و بازی ها استفاده کنید.

  رمز فایل: www.downloadha.com