سفارش تبلیغ
صبا ویژن

دانلود Flippy Knife v1.9.2.5 – بازی اکشن پرتاپ چاقو برای اندروید


 

 • دانلود Flippy Knife v1.9.2.5 – بازی اکشن پرتاپ چاقو برای اندروید

  بازی Flippy Knife توسط استودیو بازی سازی Beresnev Games در فروشگاه گوگل پلی به صورت رایگان منتشر شده است. این بازی در سبک اکشن می باشد که توانسته با 10 میلیون دانلود امتیاز 4?4 از 5?0 را در گوگل پلی ثبت کند. در این بازی سرگرم کننده، در جنگل با تنها سلاح خود که همان چاقو است به دنبال ماجراجویی بروید و با کمک همین ابزار، تبدیل به یک استاد بزرگ شوید.

  در این بازی بیش از 120 نوع سلاح سرد مختلف مانند چاقو، شمشیر، شمشیر افسانه ای وجود دارد که می توانید با گذارندن مراحل مختلف، آنها را باز کرده و به لیست سلاح های خود اضافه کنید. همچنین 6 مکان مختلف برای رقابت در بازی وجود دارد. علاوه بر موارد گفته شده در این بازی 50 مدال قهرمانی مختلف وجود دارد که برای بدست آوردن آنها باید چالش های مختلفی را پشت سر بگذارید. شما برای اجرا این بازی به اندروید 4?1 و بالاتر نیاز دارید.

  Flippy Knife v1.9.2.5 Apk + Mod

  بازی-flippy-knife-اندروید

  FLIPPY KNIFE – flip knives, toss axes and throw legendary swords! Become a master while building your own collection of knives! WHAT’S THE GAME ABOUT? Learn how to flip knives like a pro, to make a great combos and never miss! Become a true master of 6 different locations and get a great collection of famous knives, swords, axes and fantasy legends!

  GAME FEATURES:
  — more than 120 blades with a cool design;
  — physics-based realistic knives;
  — 7 different game modes in one game;
  — awesome graphics from the pros at Beresnev.Design;
  — more than 50 great award badges;
  — unique game mechanics;
  — high-quality support and super updates!

  رمز فایل: www.downloadha.com