شرایط استفاده همکار در فروش

به عنوان یک همکار در فروش (بازاریاب) مجاز سایت فایلگاه، موافقت می‌کنید که از شرایط و ضوابط مندرج در این توافق نامه تبعیت کنید. لطفاً قبل از ثبت نام و تبلیغ فایلگاه به‌عنوان یک همکار در فروش، کل توافق‌نامه را با دقت بخوانید.

شراکت شما در این برنامه صرفاً برای تبلیغ قانونی وب سایت ما برای دریافت کمیسیون در مورد عضویت‌ها و محصولات خریداری شده توسط افراد ارجاع شده به سایت فایلگاه توسط وب‌سایت خود یا ارجاعات شخصی است.

با ثبت نام در این قسمت از سایت فایلگاه، موافقت خود را با این توافق نامه و شرایط و ضوابط آن اعلام می‌کنید.

تایید یا رد درخواست

ما این حق را برای خود محفوظ می‌داریم که هر گونه درخواست همکاری در فروش را به صلاحدید خود تأیید یا رد کنیم. زمانیکه درخواست همکاری در فروش شما رد شد، هیچ اقدام قانونی نمی‌توانید علیه ما داشته باشید.

کمیسیون‌ها

کمیسیون یک بار در ماه پرداخت خواهد شد. برای اینکه یک همکار در فروش کمیسیون دریافت کند، حساب ارجاع شده باید حداقل به مدت 31 روز فعال بماند.

شما نمی توانید خودتان را ارجاع دهید و کمیسیونی از حساب خود دریافت نخواهید کرد.

پرداخت ها فقط برای تراکنش هایی ارسال می‌شود که با موفقیت انجام شده باشد. تراکنش‌هایی که منجر به پرداخت مشتری نشوند، به همکار در فروش نیز پرداخت نخواهند شد.

خاتمه همکاری

درخواست همکاری و وضعیت شما در برنامه ممکن است به هر یک از دلایل زیر به حالت تعلیق درآمده یا خاتمه یابد:

  • تبلیغات نامناسب (ادعاهای نادرست، لینک های گمراه کننده و غیره).
  • ارسال هرزنامه (ایمیل انبوه، ارسال انبوه گروه های خبری و غیره).
  • تبلیغات در سایت‌های حاوی یا ترویج فعالیت‌های غیرقانونی.
  • عدم افشای رابطه وابسته برای هر تبلیغی که بر اساس دستورالعمل‌ها و مقررات کمیسیون تجارت فعلی یا هر قوانین قابل اجرا به عنوان تأییدیه واجد شرایط است.
  • نقض حقوق مالکیت معنوی. فایلگاه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که برای محافظت از حقوق مالکیت معنوی ما، از کسانی که از علائم تجاری فایلگاه استفاده می‌کنند، موافقت نامه‌های مجوز درخواست کند.
  • ارائه تخفیف‌ها، کوپن‌ها، یا سایر شکل‌های عیدی وعده داده شده از کمیسیون وابسته شما به عنوان انگیزه. با این حال، افزودن جوایز یا همراه کردن سایر محصولات با فایلگاه قابل قبول است.
  • ارجاعات شخصی، تراکنش‌های تقلبی، مشکوک به کلاهبرداری وابسته.
  • علاوه بر موارد فوق، فایلگاه این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که در هر زمان، به دلیل نقض این توافق نامه یا بدون دلیل، حساب‌های وابسته را قطع کند.

لینک‌های همکاران در فروش

می توانید از لینک‌های گرافیکی و متنی هم در وب سایت خود و هم در پیام های ایمیل خود استفاده کنید. همچنین می‌توانید سایت فایلگاه را در آگهی‌های طبقه بندی شده، مجلات و روزنامه های آنلاین و آفلاین تبلیغ کنید.

شما می توانید تا زمانی که مطابق با شرایط مناسب تشخیص داده شود و مطابق آنچه در بخش فسخ ذکر شده است، تصاویر گرافیکی با لینک‌های ارجاع خود را ایجاد کنید.

دیون

فایلگاه مسئولیتی در قبال خسارات غیرمستقیم یا تصادفی (از دست دادن درآمد، کمیسیون) به دلیل نقص ردیابی وابسته، از دست دادن فایل‌های پایگاه داده، یا هرگونه نتایج ناشی از اهداف آسیب رساندن به برنامه و/یا به وب سایت(های) ما نخواهد داشت.

ما هیچ ضمانت صریح یا ضمنی در رابطه با برنامه و/یا عضویت‌ها یا محصولات فروخته شده توسط فایلگاه نمی‌دهیم. ما هیچ ادعایی نداریم که عملکرد برنامه و/یا وب سایت(های) ما بدون خطا خواهد بود و مسئولیتی در قبال هرگونه وقفه یا خطا نخواهیم داشت.

مدت قرارداد

مدت این توافقنامه پس از پذیرش شما در برنامه آغاز می شود و با پایان یافتن حساب همکاری در فروش شما به پایان می رسد.

شرایط و ضوابط این قرارداد ممکن است در هر زمان توسط ما تغییر یابد. اگر هر گونه تغییر در شرایط و ضوابط این توافقنامه برای شما قابل قبول نیست، تنها انتخاب شما این است که حساب همکاری در فروش خود را خاتمه دهید. ادامه مشارکت شما در برنامه ما به منزله پذیرش هرگونه تغییر است.

پرداخت غرامت

همکار در فروش باید فایلگاه و شرکت‌های وابسته و فرعی آن، مدیران، کارکنان، صاحبان مجوز، جانشینان و مأموران، از جمله آن‌هایی که مجوز یا مجاز به انتقال و توزیع مطالب را دارند، از هرگونه مسئولیت، خسارات، جریمه‌ها، قضاوت‌ها، غرامت و نگهداری کند. ادعاها، هزینه ها، زیان ها و هزینه ها (شامل هزینه ها و هزینه های قانونی معقول) ناشی از یا مرتبط با هر یک و همه ادعاهای مطرح شده در ارتباط با این قرارداد به دلیل سهل انگاری، ارائه نادرست، عدم افشا یا سوء رفتار عمدی همکار در فروش.

امضای الکترونیکی موثر است

این توافقنامه یک قرارداد الکترونیکی است که شرایط الزام آور قانونی مشارکت شما در برنامه همکاری در فروش فایلگاه را مشخص می‌کند. شما موافقت خود را با این توافقنامه و کلیه شرایط و ضوابط مندرج یا اشاره شده در این توافق نامه با تکمیل فرآیند درخواست فایلگاه اعلام می‌کنید. این اقدام یک امضای الکترونیکی ایجاد می‌کند که دارای همان قدرت و اثر قانونی امضای دست نویس است.